Araçlar Yükleniyor...

Servis Garantisi

ARACINIZI GÜVENLE KULLANMANIZIN GARANTİSİYİZ

Servisimizde yaptırdığınız işler, takılan parçalar 2 yıl garantilidir.

Yedek Parça Kalitesi

Müşterilerimizin araçlarının en iyi şekilde onarılması ve uzun ömürlü olması bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, yalnızca orijinal parçaların kullanılmasıyla arabanızın fabrika standartlarına uygun bir şekilde tamir edileceğinden emin olabilirsiniz.

Yedek Parça Kalitesi

Güncel Kampanyalar

Servis Kampanyası
Servis Kampanyası
Servis Kampanyası

Bakım & Onarım

Bakım & Onarım

Kaporta

Kaporta

Boya

Boya

Servisimize Hoşgeldiniz

Günerler Otomotiv, müşterilerine satış sonrası hizmetlerini en iyi şekilde sunmayı hedeflemektedir. Yetkili servisimiz, yıl boyunca uzman kadrosuyla tüm bakım ve onarım ihtiyaçlarınız için en uygun ve hızlı çözümleri sunmaktadır. Renault ve Dacia marka otomobil sahipleri, en önemli avantajlarının deneyimli ve uzman servis ekiplerinin satış sonrası hizmet olanakları olduğunu çok iyi bilirler.

Servisimiz, en modern ekipmanlarla donatılmış olup, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi doğru şekilde saptayarak zaman kaybına sebebiyet vermeden, size en doğru hizmeti en uygun koşullarda sunmaktadır. Aracınız, satış sonrası hizmetlerimizde randevu sürecinden teslim aşamasına kadar gerçek profesyonellerin elindedir. Bakım ve onarım işlemleri tam eğitimli, bilgili ve samimi bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerimize "Sözümüz Söz" diyoruz. Servisimizde aracınızı belirtilen zamanda ve onayladığınız ödeme tutarıyla teslim alırsınız. Ayrıca, tüm bakım ve onarım işlemlerine 2 yıl garanti veriyoruz. Garanti kapsamındaki işlemlerde, aracınızın hareketsiz kalmasına yol açan yedek parçanın 3 iş gününde temin edilememesi durumunda, size ikame araç tahsis ediyoruz. Böylece, seyahat planlarınızı aksatmadan yolunuza devam edebilirsiniz. Bakım ve mekanik onarım işlemlerinde araç yaşına göre artan indirim oranları da sunmaktayız, böylece aracınızın bakımını ekonomik bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Servisimize Hoşgeldiniz

Günerler Otomotiv olarak, müşterilerimizin güvenini kazanmak ve en iyi hizmeti sunmak için taahhütlerimizi yerine getirmekte kararlıyız. Aracınızı servisimize teslim ettiğinizde, uzman ekibimiz ihtiyaçlarınızı titizlikle analiz edecek ve aracınızın en iyi şekilde bakımını sağlayacaktır. Size kesintisiz bir hizmet sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştirmekte ve yenilikleri takip etmekteyiz. Aracınızın güvenliği ve performansı bizim önceliğimizdir. Sizlere en iyi servis deneyimini sunmak için buradayız. Güler yüzlü ekibimiz, işini tutkuyla yapan uzmanlarımız ve modern tesislerimizle, aracınızı güvende tutmak ve en üst düzey performansını sağlamak için çalışıyoruz. Günerler Otomotiv Servisi olarak, aracınızı uzman ellere teslim etmek ve sizi memnun etmek için sabırsızlıkla bekliyoruz. Sizleri servisimize davet ediyoruz!

Yazılımı Güncel Mi?

Yazılımı Güncel Mi?

Yeni teknolojilerin çokça kullandığı aracınızda yazılım güncellemelerini yaptırmalısınız. Bu sayede daha güvenli ve tasarruflu araç kullanırsınız. Aracınızı Günerler Otomotiv Renault ve Dacia servislerine emanet ederek, ilk günkü güvenlik seviyesini korumayı garanti altına alıyorsunuz.

Teşekkürler

Teşekkürler

Yaptığı başarılı tespitler ile 7 farklı konuda üretimin değiştirilmesine katkıda bulunan Hilmi ustamızla tanışmaya bekliyoruz.

Hasar İşlemleri

Günerler Otomotiv servisi, hasar onarımları için pek çok sigorta firması ile anlaşmalı olup en hızlı ve en kaliteli onarım işlerini gerçekleştirirken, evrak işlerini de sizin adınıza takip etmektedir. Karoseri ve boya hizmetlerimiz de mevcuttur. Bu hizmetlerimizi değerlendirin ve Günerler Otomotiv servisine güvenin.

Ak Sigorta
Allianz Sigorta
Halk Sigorta
Axa Sigorta
Güneş Sigorta
Liberty sigorta
Mapfre sigorta
Doğa sigorta
Sompo sigorta
Ethica sigorta
Eureko sigorta
Neova sigorta
Quick sigorta
Hdi sigorta
Anadolu sigorta

Bizden Kareler

KEMAL U.
Renault Mağaza Satış Danışmanı
KEMAL U.

Günerler'e Hoş Geldiniz 👋

Size nasıl yardımcı olabilirim?

Görüşmeyi Başlat
1