Renault Bayi, Renault Servisi ve Dacia Bayi, Dacia Servisi

Günerler Otomotiv Renault - Dacia Yetkili Satıcısı ve Servisi

     

Günerler Otomotiv San. ve Tic .Ltd. Şti. / Dürüstlük ve Kalite ile gelen güçlü bir marka


Haydar Güner, 1974 yılında Renault-Mais İstanbul servisinden ayrılıp, 2 yıllık otomotiv tecrübesi ile Renault’nun ilk özel servislerinden birini İstanbul, Çağlayan’da açtığında kuşkusuz hiç kimse 35 yıl sonra bu şirketin Renault’nun ve Dacia’nın en büyük birkaç bayisinden birisi olacağını tahmin etmemişti.


Günerler Otomotiv, bugün geldiği noktada 0 Km ve 2.El otomobil satışından, servisine, sigorta işlemlerinden, yedek parça ve aksesuar satışlarına kadar otomobille ilgili tüm ihtiyaçların tek bir çatı altında karşılandığı bir yapıya dönüşmüştür. Günümüzde, Günerler Otomotiv adı duyulduğunda akıllara sadece bir Renault-Dacia Bayi değil, çok sayıda farklı kavram gelmektedir. Yıllar içerisinde Günerler Otomotiv ürün ve hizmet yelpazesini sistemli olarak genişletmiş ve güçlü markalarla müşterilerine dürüstlük ve kalite farkıyla hizmetini ortaya koymuştur.


Tarihçemiz

1974 Haydar Güner Renault'dan ayrılarak ilk özel Renault servisini Çağlayan semtinde açtı.


1979 Modern servislerin öncülerinden olan 4.Levent Servis ve Bakım istasyonunun açılmasıyla Günerler Otomotiv özel servisten yetkili servisliğe de geçiş yaptı ve Yetkili statüsüyle Renault satış faaliyetini de başlattı.


1980 Bu dönemde seçkin markaları temsil etmeye başlamıştır. Konusunda lider olan Oyak Sigorta, Philips, Arexons, Mutlu, Power, Bosch, Mann, Petrol Ofisi, BP, Elf o zamanki belli başlı temsil edilen markalardan bazılarıdır.


1987 Etiler satış mağazası açılarak yeni araç satış faaliyetlerini mağaza konsepti ile yürütmeye başladı.


1991 Artan servis trafiğine cevap veremeyen 4.Levent servisinin yanı sıra Maslak Servis ve satış istasyonu devreye alınarak daha geniş müşteri kitlelerine, daha hızlı hizmet sunmaya başladı.


1998 Günerler Otomotiv genişleyen ürün gamına cevap verebilmek ve daha kaliteli hizmet verebilmek için Levent satış mağazasını da açarak yatırımlarını sürdürmüştür.


2000 Bodrum (Muğla)’da Shell akaryakıt istasyonu ve tesislerini bünyesine katan katan Günerler Otomotiv akaryakıt sektöründe de faaliyetine başlamıştır.


2001 Büyük bir yatırımla Günerler Otomotiv otomobil satış, servis ve yan hizmetlerini tek bir çatı altında Ümraniye’de topladı.


2003 Dacia Otomobil bayiliği bünyesine katarak müşterilerine yeni otomobilde çeşitlilik sunmaya başladı.


2006 Renault2 konseptinin uygulanmaya başlamasıyla, 2.el otomobil arayışında olan müşterilerine garantili 2.el otomobiller ve ekspertiz hizmetleri sunmaya başladı.


2007 Axa Sigorta Acenteliği’nin yanı sıra Ak Sigorta, Ergo İsviçre Sigorta, Güneş Sigorta ve Allianz Sigorta acenteliklerinin bünyeye katılması ile birlikte sigorta hizmet yelpazesi genişledi.


2008 Günerler Otomotiv Renault Dakik hizmet noktasını Ümraniye’de faaliyete sokarak müşterilerine beklemeden, hızlı servis hizmetleri sunmaya başladı.


Designed by IDS